Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne „EFBI” Spółka z o.o.

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000095591, NIP 739-05-16-553, REGON 510229357

Zapraszamy do kontaktu!

48 (89) 527-08-79
534-95-53
535-07-16
E-mail:
Info@efbi.com.pl
10-075 Olsztyn
ul. Okopowa 11
Fax: 48 (89) 521-86-86

Dział handlowy

Tomasz Fiedorowicz

Tomasz@efbi.com.pl
tel. 089 521-18-73
kom. 607-380-840

Rafał Kamiński

Rafal@efbi.com.pl
tel. 089 521-18-76
kom. 697-726-998

Kamil Pikura

Kamil@efbi.com.pl
tel. 089 521-18-72
kom. 883-737-711

Księgowość

Grażyna Grala

Grazyna@efbi.com.pl
tel. 089 521-18-74

Magazyn

10-075 Olsztyn, Okopowa 11

Przemysław Wiśniewski

Przemek@efbi.com.pl
tel. 089 521-18-71

10-419 Olsztyn, Żelazna 1

Kamil Wiśniewski

Magazyn@efbi.com.p
tel. 694-551-451

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty.